lomiri-system-settings-online-accounts - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Password
bs: Šifra

en: Loading…
bs: Učitavanje...

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove account…
bs: Obriši račun...

en: Remove account
bs: Obriši račun

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
bs: Račun %1 će biti obrisan sa telefona. Možete ga dodati poslije ponovo.

en: Remove
bs: Obriši

en: Access to this account:
bs: Pristup ovom računu:

en: Add account…
bs: Dodaj nalog…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
bs: Održavanje korisničkih računa ovdeje omogućava aplikacijama korištenje računa bez prijavljivanja u pojedinačnim aplikacijama.

en: Accounts
bs: Računi

en: Add account
bs: Dodaj račun

en: No accounts
bs: Nema računa

en: Add account:
bs: Dodaj račun:

en: Allow
bs: Dozvoli

en: Add another account…
bs: Dodaj drugi nalog...

en: Don't allow
bs: Zabrani
