lomiri-system-settings-online-accounts - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Loading…
ca: S'està carregant…

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: ID
ca: Identificador

en: Remove account…
ca: Suprimeix el compte...

en: Remove account
ca: Suprimeix el compte

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
ca: Se suprimirà el compte %1 només en este dispositiu. Podeu tornar-lo a afegir-lo més avant.

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Access to this account:
ca: Accés a este compte:

en: Add account…
ca: Afig un compte...

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
ca: Si emmagatzemeu els detalls dels vostres comptes ací, les aplicacions podran utilitzar-los sense que hàgeu d'introduir les dades d'accés per a cadascuna d'elles.

en: Accounts
ca: Comptes

en: Add account
ca: Afig un compte

en: No accounts
ca: No hi ha cap compte

en: Add account:
ca: Afig un compte:

en: Allow
ca: Permet

en: Don't allow
ca: No ho permetes
