lomiri-system-settings-online-accounts - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Duplicate account
cs: Duplicitní účet

en: There is already an account created for this email address.
cs: Pro tuto emailovou adresu již existuje účet.

en: This service is not available right now. Try again later.
cs: Tato služba není momentálně k dispozici. Zkuste to znovu později.

en: Try Again
cs: Zkusit znovu

en: Loading…
cs: Načítání…

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove account…
cs: Odebrat účet…

en: Remove account
cs: Odebrat účet

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
cs: Účet %1 bude odebrán pouze z vašeho telefonu. Můžete jej přidat později znovu.

en: Remove
cs: Odebrat

en: Access to this account:
cs: Přístup k tomuto účtu:

en: Add account…
cs: Přidat účet…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
cs: Uložení podrobností účtů umožňuje aplikacím používat vaše účty, aniž byste se museli pokaždé přihlašovat do každé aplikace zvlášť.

en: Accounts
cs: Účty

en: Add account
cs: Přidat účet

en: No accounts
cs: Žádné účty

en: Add account:
cs: Přidat účet:

en: wants to access your %2 account
cs: chce přistoupit k vašemu účtu %2

en: Allow
cs: Povolit

en: Add another account…
cs: Přidat další účet…

en: Don't allow
cs: Nepovolit
