lomiri-system-settings-online-accounts - en to da translation catalogue (18 entries)

en: User name
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Loading…
da: Indlæser...

en: Cancel
da: Annullér

en: ID
da: Id

en: Remove account…
da: Fjern konto…

en: Remove account
da: Fjern konto

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
da: Kontoen %1 vil kun blive fjernet fra din telefon. Du kan tilføje den igen senere.

en: Remove
da: Fjern

en: Access to this account:
da: Adgang til denne konto:

en: Add account…
da: Tilføj konto…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
da: Hvis kontodetaljer lagres her, kan apps bruge kontoerne uden at du skal logge ind for hver app.

en: Accounts
da: Konti

en: Add account
da: Tilføj konto

en: No accounts
da: Ingen konti

en: Add account:
da: Tilføj konto:

en: Allow
da: Tillad

en: Don't allow
da: Tillad ikke
