lomiri-system-settings-online-accounts - en to el translation catalogue (19 entries)

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Loading…
el: Φόρτωση…

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: ID
el: Αναγνωριστικό (ID)

en: Remove account…
el: Απομάκρυνση λογαριασμού...

en: Remove account
el: Αφαίρεση λογαριασμού

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
el: Ο λογαριασμός %1 θα αφαιρεθεί μόνο από το τηλέφωνό σας. Μπορείτε να το προσθέσετε ξανά αργότερα.

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Access to this account:
el: Πρόσβαση σε αυτό το λογαριασμό:

en: Add account…
el: Πρόσθεση λογαριασμού...

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
el: Η αποθήκευση εδώ των λεπτομερειών λογαριασμού επιτρέπει στις εφαρμογές να χρησιμοποιούν τους λογαριασμούς χωρίς να χρειάζεται να συνδέεστε εσείς σε κάθε εφαρμογή.

en: Accounts
el: Λογαριασμοί

en: Add account
el: Προσθήκη λογαριασμού

en: No accounts
el: Κανένας λογαριασμός

en: Add account:
el: Προσθήκη λογαριασμού:

en: Allow
el: Να επιτρέπεται

en: Add another account…
el: Προσθήκη επιπλέον λογαριασμού...

en: Don't allow
el: Να μην επιτραπεί
