lomiri-system-settings-online-accounts - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: User name
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: OK
eo: Bone

en: Loading…
eo: Ŝargado…

en: Cancel
eo: Nuligi

en: ID
eo: Identigilo

en: Remove account…
eo: Forigi konton…

en: Remove account
eo: Forigi konton

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
eo: La %1-konto estos forigita nur de via telefono. Vi povas aldoni ĝin denove poste.

en: Remove
eo: Forigi

en: Access to this account:
eo: Atingo al ĉi tiu konto:

en: Add account…
eo: Aldoni konton…

en: Accounts
eo: Kontoj

en: Add account
eo: Aldoni konton

en: No accounts
eo: Neniu konto

en: Add account:
eo: Aldoni konton:

en: Allow
eo: Permesi

en: Add another account…
eo: Aldoni alian konton…

en: Don't allow
eo: Malpermesi
