lomiri-system-settings-online-accounts - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: User name
eu: Erabiltzaile-izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Loading…
eu: Kargatzen...

en: Cancel
eu: Utzi

en: ID
eu: IDa

en: Remove account…
eu: Kendu kontua…

en: Remove account
eu: Kendu kontua

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
eu: %1 kontua zure telefonotik soilik kenduko da. Geroago berriro gehi dezakezu.

en: Remove
eu: Kendu

en: Access to this account:
eu: Kontu honetara sarbidea:

en: Add account…
eu: Gehitu kontua…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
eu: Kontuaren xehetasunak hemen gordez, aplikazioek kontua erabil dezakete zuk aldiro saioa hasi beharrik gabe.

en: Accounts
eu: Kontuak

en: Add account
eu: Gehitu kontua

en: No accounts
eu: Konturik ez

en: Add account:
eu: Gehitu kontua:

en: Allow
eu: Baimendu

en: Add another account…
eu: Gehitu beste kontu bat…

en: Don't allow
eu: Ez baimendu
