lomiri-system-settings-online-accounts - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: User name
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Duplicate account
fa: حساب تکراری

en: There is already an account created for this email address.
fa: از پیش حسابی برای این نشانی رایانامه ساخته شده است.

en: OK
fa: قبول

en: This service is not available right now. Try again later.
fa: در حال حاضر این خدمت در درسترس نیست. بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Try Again
fa: تلاش دوباره

en: Loading…
fa: درحال بارکردن…

en: Cancel
fa: لغو

en: ID
fa: شناسه

en: Remove account…
fa: حذف حساب کاربری…

en: Remove account
fa: برداشتن حساب کاربری

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
fa: حساب %1 تنها از روی تلفن شما برداشته خواهد شد. شما می‌توانید بعداً آن را دوباره بیفزایید.

en: Remove
fa: برداشتن

en: Access to this account:
fa: دست‌رسی به این حساب کاربری:

en: Add account…
fa: افزودن حساب کاربری…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
fa: نگه داری جزئیات حساب کاربری در این‌جا به اپ‌ها اجازه می‌دهد بدون این که برای هر اپ وارد حسابتان شوید، از حساب‌های کاربری استفاده کنند.

en: Accounts
fa: حساب‌های کاربری

en: Add account
fa: افزودن حساب کاربری

en: No accounts
fa: حساب کاربری‌ای وجود ندارد

en: Add account:
fa: افزودن حساب کاربری:

en: wants to access your %2 account
fa: می‌خواهد به حساب %2 تان دسترسی پیدا کند

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Add another account…
fa: افزودن حسابی دیگر…

en: Don't allow
fa: اجازه ندادن
