lomiri-system-settings-online-accounts - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: User name
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Loading…
fi: Ladataan…

en: Cancel
fi: Peru

en: ID
fi: Tunniste (ID)

en: Remove account…
fi: Poista tili…

en: Remove account
fi: Poista tili

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
fi: %1-tili poistetaan ainoastaan puhelimestasi. Voit lisätä sen myöhemmin uudelleen.

en: Remove
fi: Poista

en: Access to this account:
fi: Pääsy tälle tilille:

en: Add account…
fi: Lisää tili…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
fi: Tilitietojen tallennus tänne mahdollistaa sovellusten käyttää tilejä ilman, että joudut kirjautua tileillesi jokaisessa sovelluksessa erikseen.

en: Accounts
fi: Tilit

en: Add account
fi: Lisää tili

en: No accounts
fi: Ei tilejä

en: Add account:
fi: Lisää tili:

en: Allow
fi: Salli

en: Add another account…
fi: Lisää toinen tili…

en: Don't allow
fi: Älä salli
