lomiri-system-settings-online-accounts - en to gd translation catalogue (18 entries)

en: User name
gd: Ainm-cleachdaiche

en: Password
gd: Facal-faire

en: Loading…
gd: 'Ga luchdadh…

en: Cancel
gd: Sguir dheth

en: Remove account…
gd: Thoir cunntas air falbh...

en: Remove account
gd: Thoir an cunntas air falbh

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
gd: Thèid an cunntas %1 a thoirt air falbh on fhòn agad. 'S urrainn dhut a chur ris a-rithist às a dhèidh seo.

en: Remove
gd: Thoir air falbh

en: Access to this account:
gd: Cothrom air a' chunntas seo:

en: Add account…
gd: Cuir cunntas ris...

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
gd: Ma chumas tu fiosrachadh a' chunntais agad an-seo, gheibh aplacaidean greim air agus cha bhi agad ri clàradh a-steach aig gach aon dhiubh.

en: Accounts
gd: Cunntasan

en: Add account
gd: Cuir cunntas ris

en: No accounts
gd: Chan eil cunntas ann fhathast

en: Add account:
gd: Cuir cunntas ris:

en: Allow
gd: Ceadaich

en: Add another account…
gd: Cuir cunntas eile ris…

en: Don't allow
gd: Na ceadaich
