lomiri-system-settings-online-accounts - en to lo translation catalogue (14 entries)

en: User name
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: ID
lo: ລະຫັດ

en: Remove account…
lo: ລົບບັນຊີ

en: Remove account
lo: ລຶບບັນຊີ

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
lo: %1 ບັນຊີຈະຖຶກຍ້າຍອອກອອກຈາກພຽງແຕ່ໂທລະສັບຂອງທ່ານ

en: Remove
lo: ຍ້າຍອອກ

en: Access to this account:
lo: ເຂົ້າຫາບັນຊີນີ້:

en: Add account…
lo: ເພີ່ມບັນຊີ

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
lo: ເກັບຂໍ້ມູນລາຍລະອຽດບັນຊີໃສບ່ອນນີ້ເພື່ອໃຫ້ເເອບອື່ນນໍາໃຊ້ທີ່ວ່າເຈົ້າບໍ່ຈໍາເປັນຕ້ອງເຊັນເຂົ້າໃນເເຕ່ລະເເອບ.

en: Accounts
lo: ບັນຊີທົວໄປ

en: Add account
lo: ເພີ່ມບັນຊີ

en: No accounts
lo: ບໍ່ມີບັນຊີ

en: Add account:
lo: ເພີ່ມບັນຊີ
