lomiri-system-settings-online-accounts - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: User name
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Loading…
lv: Ielādē…

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove account…
lv: Noņemt kontu...

en: Remove account
lv: Noņemt kontu

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
lv: %1 konts tiks izdzēsts tikai no jūsu tālruņa. Vēlāk varēsiet to atkal pievienot.

en: Remove
lv: Noņemt

en: Access to this account:
lv: Piekļūt šim kontam:

en: Add account…
lv: Pievienot kontu…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
lv: Šeit glabājot kontu datus, lietotnes varēs izmantot kontus, neprasot ieraksīties.

en: Accounts
lv: Konti

en: Add account
lv: Pievienot kontu

en: No accounts
lv: Nav kontu

en: Add account:
lv: Pievienot kontu:

en: Allow
lv: Atļaut

en: Add another account…
lv: Pievienot citu kontu…

en: Don't allow
lv: Neatļaut
