lomiri-system-settings-online-accounts - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: User name
mr: वापरकर्त्याचे नाव

en: Password
mr: संकेतशब्द

en: Loading…
mr: लोड करत आहे...

en: ID
mr: ओळख

en: Remove account…
mr: खाते काढुन टाका

en: Remove account
mr: खाते काढुन टाका

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
mr: %1 हॆ खाते फक्त फॊन मधुन काढण्यात यॆईल. नंतर तुम्ही तॆ समाविष्ट करु शकता.

en: Remove
mr: काढून टाका

en: Access to this account:
mr: खात्यांमध्यॆ प्रवॆश

en: Add account…
mr: खाते समाविष्ट करा

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
mr: खात्यांची माहिती यॆथॆ टाकल्यावर तुम्ही साईन-इन न करताही तॆ खाते ॲप्सला वापरता यॆईल

en: Accounts
mr: खाते

en: Add account
mr: खाते समाविष्ट करा

en: No accounts
mr: खाते समाविष्ट नाही

en: Add account:
mr: खाते समाविष्ट करा

en: Allow
mr: परवानगी द्या

en: Don't allow
mr: परवानगी दॆऊ नका
