lomiri-system-settings-online-accounts - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: User name
ms: Nama pengguna

en: Password
ms: Kata laluan

en: Loading…
ms: Memuatkan...

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove account…
ms: Buang akaun...

en: Remove account
ms: Buang akaun

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
ms: Akaun %1 akan hanya dibuang dari telefon anda. Anda boleh tambah ia kemudian nanti.

en: Remove
ms: Buang

en: Access to this account:
ms: Capai ke akaun ini:

en: Add account…
ms: Tambah akaun...

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
ms: Menyimpan perincian akaun di sini membolehkan apl guna akaun tanpa perlu anda mendaftar masuk untuk setiap apl.

en: Accounts
ms: Akaun

en: Add account
ms: Tambah akaun

en: No accounts
ms: Tiada akaun

en: Add account:
ms: Tambah akaun:

en: Allow
ms: Izin

en: Add another account…
ms: Tambah akaun lain...

en: Don't allow
ms: Jangan izin
