lomiri-system-settings-online-accounts - en to my translation catalogue (12 entries)

en: User name
my: သုံးစွသူအမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Loading…
my: ဖွင့်နေသည်

en: Remove account…
my: အကောင့်ကိုပယ်ဖျက်မည်

en: Remove account
my: အကောင့်ကိုဖြုတ်မည်

en: Remove
my: ဖယ်ရှား

en: Add account…
my: အကောင့်ထည့်မည်

en: Accounts
my: အကောင့်များ

en: Add account
my: အကောင့်ပေါင်းထည့်မည်

en: No accounts
my: အကောင့်များမရှိပါ

en: Add account:
my: အကောင့်ပေါင်းထည့်မည်-

en: Allow
my: ခွင့်ပြု
