lomiri-system-settings-online-accounts - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: User name
ne: प्रयोगकर्ताको नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Loading…
ne: लोड हुँदैछ...

en: ID
ne: आईडी

en: Remove account…
ne: खाता हटाउने ...

en: Remove account
ne: खाता हटाउने

en: Remove
ne: हटाउने

en: Access to this account:
ne: यस खातामा पहुँच :
