lomiri-system-settings-online-accounts - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: User name
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Loading…
pa: …ਲੋਡ ਕੀਤਾ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Remove account…
pa: ਅਕਾਊਂਟ ਹਟਾਓ...

en: Remove account
pa: ਅਕਾਊਂਟ ਹਟਾਓ

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
pa: %1 ਅਕਾਊਂਟ ਕੇਵਲ ਤੁਹਾਡੇ ਫੋਨ ਤੋਂ ਹੀ ਹਟਾਇਆ ਜਾਵੇਗਾ। ਤੁਸੀਂ ਇਸ ਨੂੰ ਬਾਅਦ ਵਿੱਚ ਫੇਰ ਜੋੜ ਸਕਦੇ ਹੋ।

en: Remove
pa: ਹਟਾਓ

en: Access to this account:
pa: ਇਹ ਅਕਾਊਂਟ ਲਈ ਪਹੁੰਚ:

en: Add account…
pa: ...ਅਕਾਊਂਟ ਸ਼ਾਮਿਲ

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
pa: ਇੱਥੇ ਅਕਾਊਂਟ ਵੇਰਵਾ ਸੰਭਾਲਣ ਨਾਲ ਐਪਸ ਤੁਹਾਡੇ ਵਲੋਂ ਹਰੇਕ ਐਪ ਲਈ ਸਾਇਨ ਕੀਤੇ ਬਿਨਾਂ ਅਕਾਊਂਟ ਨੂੰ ਵਰਤ ਸਕਦੀਆਂ ਹਨ।

en: Accounts
pa: ਅਕਾਊਂਟ

en: Add account
pa: ਅਕਾਊਂਟ ਸ਼ਾਮਿਲ

en: No accounts
pa: ਕੋਈ ਅਕਾਊਂਟ ਨਹੀਂ

en: Add account:
pa: ਅਕਾਊਂਟ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ:

en: Allow
pa: ਮਨਜ਼ੂਰ

en: Add another account…
pa: ਹੋਰ ਖਾਤਾ ਜੋੜੋ...

en: Don't allow
pa: ਮਨਜ਼ੂਰੀ ਨਾ ਦਿਓ
