lomiri-system-settings-online-accounts - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Duplicate account
pl: Duplikat konta

en: There is already an account created for this email address.
pl: W systemie jest już utworzone konto dla tego adresu email.

en: This service is not available right now. Try again later.
pl: Ta usługa jest tymczasowo niedostępna. Spróbuj ponownie później.

en: Try Again
pl: Spróbuj ponownie

en: Loading…
pl: Ładowanie...

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove account…
pl: Usunięcie konta...

en: Remove account
pl: Usuń konto

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
pl: Konto %1 zostanie usunięte tylko z telefonu. W przyszłości można je dodać ponownie.

en: Remove
pl: Usuń

en: Access to this account:
pl: Dostęp do tego konta:

en: Add account…
pl: Dodaj konto...

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
pl: Zapamiętane tutaj dane logowania pozwolą aplikacjom logować się automatycznie na konta użytkownika

en: Accounts
pl: Konta

en: Add account
pl: Dodanie konta

en: No accounts
pl: Brak kont

en: Add account:
pl: Dodaj konto:

en: wants to access your %2 account
pl: chce uzyskać dostęp do konta %2

en: Allow
pl: Zezwól

en: Add another account…
pl: Dodaj kolejne konto...

en: Don't allow
pl: Nie zezwalaj
