lomiri-system-settings-online-accounts - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Loading…
ro: Se încarcă…

en: Cancel
ro: Anulează

en: Remove account…
ro: Ștergere cont...

en: Remove account
ro: Șterge contul

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
ro: Contul %1 va fi șters numai de pe telefon. Îl veți putea adăuga mai târziu.

en: Remove
ro: Șterge

en: Access to this account:
ro: Access la acest cont:

en: Add account…
ro: Adăugare cont...

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
ro: Păstrarea detaliilor despre cont aici permite aplicațiilor să utilizeze contul fără să vă autentificați pentru fiecare aplicație.

en: Accounts
ro: Conturi

en: Add account
ro: Adaugă cont

en: No accounts
ro: Niciun cont

en: Add account:
ro: Adaugă cont:

en: Allow
ro: Permite

en: Add another account…
ro: Adăugați un alt cont...

en: Don't allow
ro: Nu permite
