lomiri-system-settings-online-accounts - en to sk_SK translation catalogue (23 entries)

en: User name
sk_SK: Používateľské meno

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Duplicate account
sk_SK: Duplicitný účet

en: There is already an account created for this email address.
sk_SK: Už existuje účet vytvorený pre túto e-mailovú adresu.

en: This service is not available right now. Try again later.
sk_SK: Táto služba nie je práve k dispozícii. Skúste to neskôr.

en: Try Again
sk_SK: Skúsiť znovu

en: Loading…
sk_SK: Načítavam...

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Remove account…
sk_SK: Vymazať účet...

en: Remove account
sk_SK: Vymazať účet

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
sk_SK: Účet %1 bude vymazaný len s vášho zariadenia.Môžete ho pridať neskôr.

en: Remove
sk_SK: Vymazať

en: Access to this account:
sk_SK: Prístup k tomuto účtu:

en: Add account…
sk_SK: Pridať účet...

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
sk_SK: Ukladanie údajov o aplikáciach tuto, umožní aplikáciám využívať účty, bez toho, aby ste sa museli prihlasovať pre každú aplikáciu.

en: Accounts
sk_SK: Účty

en: Add account
sk_SK: Pridať účet

en: No accounts
sk_SK: Bez účtov

en: Add account:
sk_SK: Pridať účet:

en: wants to access your %2 account
sk_SK: požaduje prístup k %2 účtu

en: Allow
sk_SK: Povoliť

en: Add another account…
sk_SK: Pridať iný účet...

en: Don't allow
sk_SK: Nepovoliť
