lomiri-system-settings-online-accounts - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: User name
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Duplicate account
sl: Podvojeni račun

en: There is already an account created for this email address.
sl: Račun s tem e-poštnim naslovom že obstaja.

en: OK
sl: V redu

en: This service is not available right now. Try again later.
sl: Ta storitev trenutno ni na voljo. Poskusite znova kasneje.

en: Try Again
sl: Poskusite znova

en: Loading…
sl: Nalaganje ...

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove account…
sl: Odstrani račun ...

en: Remove account
sl: Odstrani račun

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
sl: Račun %1 bo odstranjen samo iz vašega telefona. Kasneje ga lahko spet dodate.

en: Remove
sl: Odstrani

en: Access to this account:
sl: Dostop do tega računa:

en: Add account…
sl: Dodaj račun ...

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
sl: Shranitev podatkov računa tukaj omogoči programom uporabo računov, zato se Vam ni potrebno prijaviti za vsak program.

en: Accounts
sl: Računi

en: Add account
sl: Dodaj račun

en: No accounts
sl: Ni računov

en: Add account:
sl: Dodaj račun:

en: wants to access your %2 account
sl: želi dostop do vašega %2 računa

en: Allow
sl: Dovoli

en: Add another account…
sl: Dodaj nov račun ...

en: Don't allow
sl: Ne dovoli
