lomiri-system-settings-online-accounts - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: User name
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Loading…
sq: Duke u ngarkuar...

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove account…
sq: Hiq llogari...

en: Remove account
sq: Hiqe llogarinë

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
sq: Llogaria %1 do të hiqet vetëm nga telefoni juaj. Mund ta shtoni atë përsëri më vonë.

en: Remove
sq: Hiq

en: Access to this account:
sq: Hyrje në këtë llogari:

en: Add account…
sq: Shto llogari...

en: Accounts
sq: Llogaritë

en: Add account
sq: Shto llogari

en: No accounts
sq: Asnjë llogari

en: Add account:
sq: Shto llogari:

en: Allow
sq: Lejo

en: Don't allow
sq: Mos lejo
