lomiri-system-settings-online-accounts - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: User name
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Duplicate account
sv: Duplicera konto

en: There is already an account created for this email address.
sv: Det finns redan ett konto skapat för den här e-postadressen.

en: This service is not available right now. Try again later.
sv: Denna tjänst är inte tillgänglig just nu. Prova senare.

en: Try Again
sv: Försök igen

en: Loading…
sv: Läser in…

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove account…
sv: Ta bort konto…

en: Remove account
sv: Ta bort konto

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
sv: %1-kontot kommer bara att tas bort från din telefon. Du kan lägga till det igen senare.

en: Remove
sv: Ta bort

en: Access to this account:
sv: Åtkomst till detta konto:

en: Add account…
sv: Lägg till konto…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
sv: Om du lagrar dina kontodetaljer här kan program använda kontona utan att du behöver logga in för varje program.

en: Accounts
sv: Konton

en: Add account
sv: Lägg till konto

en: No accounts
sv: Inga konton

en: Add account:
sv: Lägg till konto:

en: wants to access your %2 account
sv: begär åtkomst till ditt %2-konto

en: Allow
sv: Tillåt

en: Add another account…
sv: Lägg till ännu ett konto...

en: Don't allow
sv: Tillåt inte
