lomiri-system-settings-online-accounts - en to te translation catalogue (10 entries)

en: User name
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: ID
te: గుచి

en: Remove account…
te: ఖాతాను తీసివేయి…

en: Remove
te: తొలగించు

en: Add account…
te: ఖాతాను చేర్చండి…

en: Accounts
te: ఖాతాలు

en: Add account
te: ఖాతాను జతచేయండి

en: No accounts
te: ఏ ఖాతాలు లేవు

en: Add account:
te: ఖాతాను జతచేయి:
