lomiri-system-settings-online-accounts - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: User name
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى

en: Password
ug: ئىم

en: Loading…
ug: ئوقۇۋاتىدۇ…

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: ID
ug: كىملىكى(ID)

en: Remove account…
ug: ھېسابات چىقىرىۋېتىش…

en: Remove account
ug: ھېساباتنى چىقىرىۋەت

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
ug: ھېساباتنىڭ %1 تېلېفونىڭىزدىن چىقىرىۋېتىلىدۇ. ئۇنى كېيىن يەنە قوشالايسىز.

en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

en: Access to this account:
ug: مەزكۇر ھېساباتنى زىيارەت قىلىش:

en: Add account…
ug: ھېسابات قوشۇش…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
ug: ھېساباتنىڭ تەپسىلاتلىرىنى بۇ يەردە ساقلاپ قويسىڭىز، ئەپلەر بۇ ئۇچۇرلارنى ئىشلىتىپ ھېساباتلىرىڭىزنى زىيارەت قىلىدۇ. سىزنىڭ ھەر بىر ئەپتە ھېساباتقا كىرىشىڭىزنىڭ زۆرۈرىيىتى قالمايدۇ.

en: Accounts
ug: ھېساباتلار

en: Add account
ug: ھېسابات قوش

en: No accounts
ug: ھېساباتلار يوق

en: Add account:
ug: ھېسابات قوشۇش:

en: Allow
ug: ئىجازەت

en: Add another account…
ug: يېڭدىن ئىشلەتكۈچى قۇشۇش

en: Don't allow
ug: ياق بولمايدۇ
