lomiri-system-settings-online-accounts - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: User name
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Duplicate account
uk: Дублювання облікового запису

en: There is already an account created for this email address.
uk: Для цієї адреси електронної пошти вже створено обліковий запис.

en: OK
uk: ОК

en: This service is not available right now. Try again later.
uk: Ця служба зараз недоступна. Повторіть спробу пізніше.

en: Try Again
uk: Спробувати знову

en: Loading…
uk: Завантаження…

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove account…
uk: Вилучити обліковий запис…

en: Remove account
uk: Вилучення облікового запису

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
uk: Дані облікового запису %1 буде вилучено лише з вашого телефону. Пізніше ви зможете знову їх додати.

en: Remove
uk: Видалити

en: Access to this account:
uk: Доступ до цього облікового запису:

en: Add account…
uk: Додати обліковий запис…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
uk: Зберігання тут даних облікових записів дозволяє використовувати їх для автоматичного входу в кожну програму.

en: Accounts
uk: Облікові записи

en: Add account
uk: Додавання облікового запису

en: No accounts
uk: Немає облікових записів

en: Add account:
uk: Додати обліковий запис:

en: wants to access your %2 account
uk: хоче отримати доступ до вашого облікового запису %2

en: Allow
uk: Дозволити

en: Add another account…
uk: Додати обліковий запис…

en: Don't allow
uk: Заборонити
