lomiri-system-settings-online-accounts - en to be translation catalogue (18 entries)

en: User name
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Loading…
be: Загрузка...

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Remove account…
be: Выдаліць конт...

en: Remove account
be: Выдаліць конт

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
be: Конт %1 будзе выняты толькі з вашага тэлефона. Пазней вы зможаце зноў яго дадаць.

en: Remove
be: Выдаліць

en: Access to this account:
be: Доступ да гэтага ўліковага запісу:

en: Add account…
be: Дадаць конт…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
be: Захоўванне дадзеных уліковых запісаў тут дазволіць іншым праграмам карыстацца гэтымі ўліковымі запісамі без неабходнасці ў вызначэнні рэгістрацыйных параметраў у кожнай з гэтых праграм.

en: Accounts
be: Рахункі

en: Add account
be: Дадаць конт

en: No accounts
be: Не мае контаў

en: Add account:
be: Дадаць уліковы запіс:

en: Allow
be: Дазволіць

en: Add another account…
be: Дадаць іншы конт...

en: Don't allow
be: Не дазваляць
