lomiri-system-settings-online-accounts - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Add account…
be: Дадаць уліковы запіс…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
be: Захоўванне даных уліковых запісаў у гэтым месцы дазваляе іншым праграмам выкарыстоўваць іх для аўтаматычнага ўваходу ў кожную праграму.

en: Accounts
be: Рахункі

en: Add account
be: Дадаць конт

en: No accounts
be: Не мае контаў

en: Add account:
be: Дадаць уліковы запіс:
