lomiri-system-settings-online-accounts - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Add account…
br: Ouzhpennañ ur gont…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
br: Mirout munudoù ar gont amañ a lez an arloadoù da ober gant ar c'hontoù anez goulenn diganeoc'h kennaskañ evit pep arload.

en: Accounts
br: Kontoù

en: Add account
br: Ouzhpennañ ur gont

en: No accounts
br: Kont ebet

en: Add account:
br: Ouzhpennañ ur gont :
