lomiri-system-settings-online-accounts - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Add account…
ca: Afegeix un compte…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
ca: Si emmagatzemeu els detalls dels vostres comptes aquí, les aplicacions podran utilitzar-los sense que hàgiu d'introduir les dades d'accés per a cadascuna d'elles.

en: Accounts
ca: Comptes

en: Add account
ca: Afegeix un compte

en: No accounts
ca: No hi ha cap compte

en: Add account:
ca: Afegeix un compte:
