lomiri-system-settings-online-accounts - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Add account…
hi: खाता जोड़ें…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
hi: स्टोरिंग अकाउंट डिटेल्स यहाँ करने से ऐप्स अकाउंट का उपयोग करने में सक्षम होते हैं जब आपको हर ऐप के लिए लॉग इन करने की आवश्यकता नहीं पड़ती।

en: Accounts
hi: किसान

en: Add account
hi: अकाउंट जोड़ें

en: No accounts
hi: कोई खाता नहीं

en: Add account:
hi: खाता जोड़ें:
