lomiri-system-settings-online-accounts - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Add account…
hr: Dodaj račun…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
hr: Spremanje pojedinosti računa ovdje dopušta aplikacijama korištenje računa bez prijave za svaku aplikaciju posebno.

en: Accounts
hr: Računi

en: Add account
hr: Dodaj račun

en: No accounts
hr: Nema računa

en: Add account:
hr: Dodaj račun:
