lomiri-system-settings-phone - en to sl translation catalogue (14 entries)

note: TRANSLATORS: This string will be truncated on smaller displays.
en: Forward to
sl: Posreduj

en: Enter a number
sl: Vnesite številko

en: Call forwarding
sl: Posredovanje klica

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Set
sl: Nastavi

en: OK
sl: V redu

en: Off
sl: Onemogočeno

en: Call waiting
sl: Dajanje klica na čakanje

en: Lets you answer or start a new call while on another call, and switch between them
sl: Vam omogoči, da odgovorite ali začnete nov klic, medtem ko ste na drugem klicu in preklopi med njima

en: Services
sl: Storitve

en: Phone
sl: Telefon

en: Last called %1
sl: Zadnji klic %1

en: Call
sl: Klic

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the (network) carrier
en: %1 Services
sl: %1 storitve
