lomiri-system-settings-phone - en to el translation catalogue (30 entries)

note: TRANSLATORS: This string will be truncated on smaller displays.
en: Forward to
el: Προώθηση σε

en: Enter a number
el: Πληκτρολογήστε έναν αριθμό

en: Call forwarding can’t be changed right now.
el: Η προώθηση κλήσεων δεν μπορεί να αλλάξει αυτήν τη στιγμή.

en: Call forwarding
el: Προώθηση κλήσης

en: Forward every incoming call
el: Προώθηση κάθε εισερχόμενης κλήσης

en: Redirects all phone calls to another number.
el: Ανακατευθύνει όλες τις τηλεφωνικές κλήσεις σε άλλο αριθμό.

en: Call forwarding status can’t be checked
el: Δεν είναι δυνατός ο έλεγχος της κατάστασης προώθησης κλήσεων

en: Forward incoming calls when:
el: Προώθηση εισερχόμενων κλήσεων όταν:

en: I’m on another call
el: Είμαι σε άλλη κλήση

en: I don’t answer
el: Δεν απαντώ

en: My phone is unreachable
el: Το τηλέφωνό μου δεν είναι προσβάσιμο

en: Contacts…
el: Επαφές…

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Set
el: Καθορισμός

en: Please select a phone number
el: Παρακαλούμε επιλέξτε ένα αριθμό τηλεφώνου

en: Numbers
el: Αριθμοί

en: Could not forward to this contact
el: Αδυναμία προώθησης σε αυτήν την επαφή

en: Contact not associated with any phone number.
el: Η επαφή δεν σχετίζεται με οποιονδήποτε αριθμό τηλεφώνου.

en: OK
el: ΟΚ

en: All calls
el: Όλες οι κλήσεις

en: Some calls
el: Μερικές κλήσεις

en: Off
el: Ανενεργό

en: Call waiting
el: Αναμονή κλήσης

en: Lets you answer or start a new call while on another call, and switch between them
el: Σας επιτρέπει να απαντήσετε ή να κάνετε νέα κλήση ενώ βρίσκεστε ήδη σε άλλη κλήση, και να αλλάξετε μεταξύ τους

en: Services
el: Υπηρεσίες

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Dialpad tones
el: Ήχοι πληκτρολογίου

en: Last called %1
el: Τελευταίος που κλήθηκε %1

en: Call
el: Κλήση

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the (network) carrier
en: %1 Services
el: Υπηρεσίες %1
