lomiri-system-settings-phone - en to sr translation catalogue (16 entries)

note: TRANSLATORS: This string will be truncated on smaller displays.
en: Forward to
sr: Проследи на

en: Enter a number
sr: Unesite broj

en: Call forwarding
sr: Преусмеравање позива

en: Cancel
sr: Otkaži

en: Set
sr: Постави

en: Please select a phone number
sr: Izaberite broj telefona

en: Numbers
sr: Brojevi

en: Off
sr: Угашено

en: Call waiting
sr: Позив на чекању

en: Lets you answer or start a new call while on another call, and switch between them
sr: Дозвољава вам да примите или започнете нови позив док сте већ на позиву, и да се пребацујете између њих

en: Services
sr: Услуге

en: Phone
sr: Telefon

en: Last called %1
sr: Последње позван %1

en: Call
sr: Poziv

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the (network) carrier
en: %1 Services
sr: Услуге за %1

en: SIM
sr: СИМ картица
