lomiri-system-settings-phone - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Set
te: అమర్చు

en: Call waiting
te: కాల్ నిరీక్షణ

en: Phone
te: ఫోను

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the (network) carrier
en: %1 Services
te: %1 సేవలు

en: SIM
te: సిమ్
