lomiri-system-settings-phone - en to th translation catalogue (10 entries)

note: TRANSLATORS: This string will be truncated on smaller displays.
en: Forward to
th: โอนสายไปยัง

en: Enter a number
th: ใส่หมายเลข

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Set
th: ตั้งค่า

en: OK
th: ตกลง

en: Off
th: ปิด

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Last called %1
th: โทรครั้งล่าสุดเมื่อ %1

en: Call
th: โทร

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the (network) carrier
en: %1 Services
th: บริการ %1
