lomiri-system-settings-phone - en to ca translation catalogue (30 entries)

note: TRANSLATORS: This string will be truncated on smaller displays.
en: Forward to
ca: Reenvia a

en: Enter a number
ca: Introduïu un número

en: Call forwarding can’t be changed right now.
ca: En aquest moment no es pot canviar el reenviament de trucades.

en: Call forwarding
ca: Reenviament de trucades

en: Forward every incoming call
ca: Reenvia totes les trucades entrants

en: Redirects all phone calls to another number.
ca: Reenvia totes les trucades de telèfon a un altre número.

en: Call forwarding status can’t be checked
ca: No es pot verificar l'estat del reenviament de trucades

en: Forward incoming calls when:
ca: Reenvia les trucades entrants quan:

en: I’m on another call
ca: Estic en una altra trucada

en: I don’t answer
ca: No responc

en: My phone is unreachable
ca: No es pot accedir al meu telèfon

en: Contacts…
ca: Contactes…

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Set
ca: Estableix

en: Please select a phone number
ca: Seleccioneu un número de telèfon

en: Numbers
ca: Números

en: Could not forward to this contact
ca: No s'ha pogut desviar aquest contacte

en: Contact not associated with any phone number.
ca: Cap numero de telefon associat al contacte.

en: OK
ca: D'acord

en: All calls
ca: Totes les trucades

en: Some calls
ca: Algunes trucades

en: Off
ca: Inactiu

en: Call waiting
ca: Trucada en espera

en: Lets you answer or start a new call while on another call, and switch between them
ca: Us permet contestar o iniciar una trucada nova mentre estigueu en una altra trucada, i intercanviar entre elles

en: Services
ca: Serveis

en: Phone
ca: Telèfon

en: Dialpad tones
ca: Tons de teclat

en: Last called %1
ca: Última trucada %1

en: Call
ca: Telefona

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the (network) carrier
en: %1 Services
ca: Serveis de %1
