lomiri-system-settings-phone - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Set
gu: સેટ કરો

en: OK
gu: ઠીક છે

en: All calls
gu: બધા સંપર્કો

en: Off
gu: બંધ

en: Phone
gu: ફોન

en: Call
gu: કોલ કરો

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the (network) carrier
en: %1 Services
gu: %1 સુવિધાઓ
