lomiri-system-settings-phone - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Enter a number
hy: Մուտքագրեք թիվ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Set
hy: Ընտրել

en: Please select a phone number
hy: Ընտրեք հեռախոսահամար

en: Numbers
hy: Համարներ

en: Phone
hy: Հեռախոս

en: Call
hy: Զանգ
