lomiri-system-settings-phone - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Call forwarding
lo: ໂທສົ່ງຕໍ່

en: Set
lo: ກໍານົດ

en: Call waiting
lo: ໂທລໍຖ້າ

en: Lets you answer or start a new call while on another call, and switch between them
lo: ໃຫ້ເຈົ້າຮັບສາຍ ຫຼື ເລີ່ມຕົ້ນມີການໂທໃຫມ່ໃນຂະນະທີ່ໂທກັບຄົນອື່ນ ແລະ ການສະຫຼັບລະຫວ່າງເຂົາເຈົ້າ

en: Phone
lo: ໂທລະສັບ

en: Call
lo: ໂທ

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the (network) carrier
en: %1 Services
lo: ບໍລິການ %1

en: SIM
lo: ຊີມ
