lomiri-system-settings-phone - en to br translation catalogue (13 entries)

note: TRANSLATORS: This string will be truncated on smaller displays.
en: Forward to
br: Adkas da

en: Call forwarding
br: Treuzkas pellgomzadennoù

en: Cancel
br: Nullañ

en: Set
br: Arventenniñ

en: OK
br: Mat eo

en: Off
br: Lazhet

en: Call waiting
br: Pellgomzadenn o c'hortoz

en: Lets you answer or start a new call while on another call, and switch between them
br: Gant se e c'hallit respont pe kregiñ gant ur bellgomzadenn nevez, ha mont eus an eil d'eben

en: Services
br: Servijoù

en: Phone
br: Pellgomzer

en: Last called %1
br: Galvet %1 da ziwezhañ

en: Call
br: Pellgomzadenn

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the (network) carrier
en: %1 Services
br: Servijoù %1
