lomiri-system-settings-phone - en to gl translation catalogue (30 entries)

note: TRANSLATORS: This string will be truncated on smaller displays.
en: Forward to
gl: Redireccionar a

en: Enter a number
gl: Introduza un número

en: Call forwarding can’t be changed right now.
gl: O redireccionamento de chamadas non pode cambiarse agora mesmo.

en: Call forwarding
gl: Redireccionar chamadas

en: Forward every incoming call
gl: Redireccionar todas as chamadas entrantes

en: Redirects all phone calls to another number.
gl: Redirecciona todas as chamadas a outro número.

en: Call forwarding status can’t be checked
gl: Non é posíbel comprobar o estado do redireccionamento de chamadas

en: Forward incoming calls when:
gl: Redireccionar chamadas entrantes cando:

en: I’m on another call
gl: Estou con outra chamada

en: I don’t answer
gl: Non contesto

en: My phone is unreachable
gl: O meu teléfono está inalcanzábel

en: Contacts…
gl: Contactos…

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Set
gl: Estabelecer

en: Please select a phone number
gl: Escolla un número de teléfono

en: Numbers
gl: Números

en: Could not forward to this contact
gl: Non foi posíbel redireccionar a este contacto

en: Contact not associated with any phone number.
gl: Este contacto non ten número de teléfono asociado.

en: OK
gl: Aceptar

en: All calls
gl: Todas as chamadas

en: Some calls
gl: Algunhas chamadas

en: Off
gl: Desactivado

en: Call waiting
gl: Chamada en espera

en: Lets you answer or start a new call while on another call, and switch between them
gl: Permítelle contestar ou iniciar unha chamada nova mentres está noutra chamada, e alternar entre elas

en: Services
gl: Servizos

en: Phone
gl: Teléfono

en: Dialpad tones
gl: Tons do teclado de marcación

en: Last called %1
gl: Última chamada %1

en: Call
gl: Chamar

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the (network) carrier
en: %1 Services
gl: Servizos %1
