lomiri-system-settings-phone - en to pl translation catalogue (29 entries)

note: TRANSLATORS: This string will be truncated on smaller displays.
en: Forward to
pl: Przekaż do

en: Enter a number
pl: Wprowadź numer

en: Call forwarding can’t be changed right now.
pl: Przekazywanie połączeń nie może być teraz zmienione.

en: Call forwarding
pl: Przekazywanie połączeń

en: Forward every incoming call
pl: Przekaż każde połączenie przychodzące

en: Redirects all phone calls to another number.
pl: Przekierowuje wszystkie połączenia na inny numer.

en: Call forwarding status can’t be checked
pl: Nie można sprawdzić stanu przekazywania połączeń

en: Forward incoming calls when:
pl: Przekaż połączenia przychodzące, gdy:

en: I’m on another call
pl: Jestem na kolejnym wezwaniu

en: I don’t answer
pl: Nie odpowiadam

en: My phone is unreachable
pl: Mój telefon jest nieosiągalny

en: Contacts…
pl: Kontakty…

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Set
pl: Ustaw

en: Please select a phone number
pl: Proszę wybrać numer telefonu

en: Numbers
pl: Numery

en: Could not forward to this contact
pl: Nie można przekazać do tego kontaktu

en: Contact not associated with any phone number.
pl: Kontakt nie skojarzony z żadnym numerem telefonu.

en: All calls
pl: Wszystkie połączenia

en: Some calls
pl: Niektóre połączenia

en: Off
pl: Wyłączone

en: Call waiting
pl: Połączenie oczekujące

en: Lets you answer or start a new call while on another call, and switch between them
pl: Pozwala na odebranie drugiego połączenia podczas prowadzenia rozmowy, oraz przełączanie pomiędzy nimi

en: Services
pl: Usługi

en: Phone
pl: Telefon

en: Dialpad tones
pl: Dźwięk wybierania numeru

en: Last called %1
pl: Ostatnio wybrane %1

en: Call
pl: Połączenie

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the (network) carrier
en: %1 Services
pl: Usługi %1
