lomiri-system-settings-security-privacy - en to aa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
aa: Bayis

en: Set
aa: Massos

en: Security
aa: Saaya

en: Never
aa: Inkinnah

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
aa[0]: %1 minitih lakal
aa[1]: %1 minitih lakal
