lomiri-system-settings-security-privacy - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Camera
az: Kamera

en: Location
az: Mövqe

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
az: Sizin təxmini mövqenizi tapmaq üçün GPS istifadə edilir. Sönlü olduqda, batareyanı qorumaq üçün GPS söndürülür.

en: Lock security
az: Kilid qoruması

en: Switch to swipe
az: Sürüşdürməyə keç

en: Switch to passphrase
az: Şifrə frazasına keçir

en: Existing passphrase
az: Mövcud şifrə frazası

en: Choose passphrase
az: Frazanı dəyiş

en: Confirm passphrase
az: Frazanı təsdiqlə

en: Those passphrases don't match. Try again.
az: Frazalar uyğunlaşmır yenidən cəhd edin.

en: Cancel
az: İmtina

en: Unset
az: Quraşdırmanı sil

en: Change
az: Dəyişdir

en: Set
az: Quraşdır

en: Swipe (no security)
az: Sürüşdür (təhlükəsizlik tədbiri yoxdu)

en: Security & Privacy
az: Təhlükəsizlik və Məxfilik

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: SIM PIN
az: SIM PIN-i

en: On
az: Açıq

en: Off
az: Bağlı

en: Encryption
az: Şifrələmə

en: Privacy
az: Gizlilik

en: Stats on welcome screen
az: Qarşılama ekranında statistika

en: Messages on welcome screen
az: Qarşılama ekranında mesajlar

en: Passphrase
az: Şifrə sözü

en: Lock when idle
az: Gözləmə rejimində kilidlə

en: Sleep when idle
az: Gözləmə rejimində yuxuya get

en: Never
az: Heç vaxt

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
az[0]: %1 dəqiqə sonra
az[1]: %1 dəqiqə sonra

en: Sleep locks immediately
az: Yuxu zamanı kilidləyər

en: Change SIM PIN
az: SIM PIN kodunu dəyiş

en: Current PIN:
az: Hazıkı PIN kod:

en: Choose new PIN:
az: Yeni PIN kodu seçin:

en: Confirm new PIN:
az: Yeni PIN kodu təsdiqləyin:

en: PINs don't match. Try again.
az: PIN kodlar eyni deyil. Yenidən cəhd edin.

en: Enter SIM PIN
az: SIM PIN kodunuzu daxil edin

en: Enter Previous SIM PIN
az: Əvvəlki SIM PIN kodunuzu daxil edin

en: Lock
az: Kilidlə

en: Unlock
az: Aç

en: Change PIN…
az: PIN kodu seç...
