lomiri-system-settings-security-privacy - en to be translation catalogue (86 entries)

en: App permissions
be: Правы доступу праграм

en: Apps that you have granted access to:
be: Праграмы, якім дадзены доступ да:

en: Camera
be: Камера

en: Apps that have requested access to your camera
be: Праграмы, якія запыталі доступ да камеры

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Apps that have requested access to your location
be: Праграмы, якія запыталі доступ да вашага месцазнаходжання

en: Microphone
be: Мікрафон

en: Apps that have requested access to your microphone
be: Праграмы, якія запыталі доступ да мікрафона

en: Apps may also request access to online accounts.
be: Праграмы таксама могуць запытваць доступ да сеціўных акаўнтаў.

en: Online Accounts…
be: Сеціўныя акаўнты…

en: Let the device detect your location:
be: Дазволіць вызначэнне месцазнаходжання:

en: Using GPS only (less accurate)
be: Толькі GPS (не вельмі дакладна)

en: Using GPS
be: Пры дапамозе GPS

en: Using GPS, anonymized Wi-Fi and cellular network info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
be: Пры дапамозе GPS, ананімных звестак сетак Wi-Fi і сотавай сеткі.<br>Абраўшы гэты параметр, вы пагаджаецеся з <a href='%1'>ўмовамі выкарыстання Nokia HERE</a>.

en: Using GPS and anonymized Wi-Fi info.<br>By selecting this option you accept the <a href='%1'>Nokia HERE terms and conditions</a>.
be: Пры дапамозе GPS і ананімных звестак сетак Wi-Fi.<br>Абраўшы гэты параметр, вы пагаджаецеся з <a href='%1'>ўмовамі выкарыстання Nokia HERE</a>.

en: Not at all
be: Ні адзін варыянт

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
be: Выкарыстоўвае GPS для вызначэння вашага прыблізнага месцазнаходжання. Калі адключана, то GPS адключаецца для эканоміі энергіі.

en: Let apps access this location:
be: Дазволіць праграмам доступ да вызначэння месцазнаходжання:

en: None requested
be: Не знойдзена

en: Lock security
be: Абарона блакавання

en: Change passcode…
be: Змяніць код доступу…

en: Change passphrase…
be: Змяніць парольную фразу…

en: Switch to swipe
be: Пераключыцца на ссоўванне

en: Switch to passcode
be: Пераключыцца на код доступу

en: Switch to passphrase
be: Пераключыцца на парольную фразу

en: Existing passcode
be: Існы код доступу

en: Existing passphrase
be: Існая парольная фраза

en: Choose passcode
be: Абраць код доступу

en: Choose passphrase
be: Прызначыць парольную фразу

en: Confirm passcode
be: Пацвердзіце код доступу

en: Confirm passphrase
be: Пацвердзіць парольную фразу

en: Those passcodes don't match. Try again.
be: Коды доступу не супадаюць. Паспрабуйце зноў.

en: Those passphrases don't match. Try again.
be: Парольныя фразы не супадаюць. Паспрабуйце зноў.

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Unset
be: Не вызначана

en: Change
be: Змяніць

en: Set
be: Вызначыць

en: Unlock the device using:
be: Спосаб разблакавання:

en: Swipe (no security)
be: Ссоўване (небяспечна)

en: Fingerprint
be: Адбітак пальца

en: Fingerprint ID
be: Ідэнтыфікатар адбітка пальца

en: Security & Privacy
be: Бяспека і прыватнасць

en: Security
be: Бяспека

en: Locking and unlocking
be: Блакаванне і разблакаванне

en: SIM PIN
be: PIN-код SIM-карткі

en: On
be: Укл

en: Off
be: Выкл

en: Encryption
be: Шыфраванне

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
be: Шыфраванне абараняе даныя прылады пры падлучэнні да камп'ютара або іншай прылады.

en: Privacy
be: Прыватнасць

en: Stats on welcome screen
be: Статыстыка на экране вітання

en: Messages on welcome screen
be: Паведамленні на экране вітання

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
be: Няма

en: Passcode
be: Код доступу

en: Passphrase
be: Парольная фраза

en: Lock when idle
be: Блакаванне пры бяздзейнасці

en: Sleep when idle
be: Пераход у сон пры бяздзенасці

en: Never
be: Ніколі

note: TRANSLATORS: %1 is the number of seconds
en: After %1 second | After %1 seconds
be[0]: Праз %1 секунду
be[1]: Праз %1 секунды
be[2]: Праз %1 секунд

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
be[0]: Праз %1 хвіліну
be[1]: Праз %1 хвіліны
be[2]: Праз %1 хвілін

en: Sleep locks immediately
be: Блакаванне пры пераходзе ў рэжым сну

en: Turn on lock security to restrict access when the device is locked.
be: Уключыце бяспечнае блакаванне, каб абмежаваць доступ да прылады, калі тая заблакаваная.

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
be: Іншыя праграмы і функцыі будуць прапанаваць разблакаваць прыладу.

en: Change SIM PIN
be: Змяніць PIN-код SIM-карткі

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
be[0]: Няправільны PIN-код. Засталася %1 спроба.
be[1]: Няправільны PIN-код. Засталося %1 спробы.
be[2]: Няправільны PIN-код. Засталося %1 спробаў.

en: No more attempts allowed
be: Спробаў не засталося

en: Current PIN:
be: Бягучы PIN-код:

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
be[0]: Дапускаецца %1 спроба.
be[1]: Дапускаецца %1 спробы.
be[2]: Дапускаецца %1 спробаў.

en: Choose new PIN:
be: Увядзіце новы PIN-код:

en: Confirm new PIN:
be: Пацвердзіце новы PIN-код:

en: PINs don't match. Try again.
be: PIN-коды не супадаюць. Паспрабуйце яшчэ раз.

en: Enter SIM PIN
be: Увядзіце PIN-код SIM-карткі

en: Enter Previous SIM PIN
be: Увядзіце папярэдні PIN-код SIM-карткі

en: Lock
be: Заблакаваць

en: Unlock
be: Разблакаваць

en: Unlocked
be: Разблакавана

en: Change PIN…
be: Змяніць PIN-код…

en: Locked
be: Заблакавана

en: Unlock…
be: Разблакаваць…

en: When a SIM PIN is set, it must be entered to access cellular services after restarting the device or swapping the SIM.
be: Калі PIN-код SIM-карткі прызначаны, то для доступу да мабільнай сеткі яго неабходна ўвесці пасля перазагрузкі або замены SIM-карткі.

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
be: Калі некалькі разоў увесці няправільны PIN-код, то можна назаўжды заблакаваць SIM-картку.

en: Incorrect passcode. Try again.
be: Няправільны код доступу. Паспрабуйце зноў.

en: Incorrect passphrase. Try again.
be: Няправільная парольная фраза. Паспрабуйце зноў.

en: Could not set security mode
be: Не атрымалася вызначыць рэжым бяспекі

en: Could not set security display hint
be: Не атрымалася вызначыць экранную падказку

en: Authentication token manipulation error
be: Памылка токена аўтэнтыфікацыі
