lomiri-system-settings-security-privacy - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Camera
bg: Камера

en: Location
bg: Местоположение

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
bg: Използва GPS за определяне на вашето местоположение. Когато изключите устройството, GPS-а се изключва за спестяване на батерията.

en: Lock security
bg: Заключваща защита

en: Switch to passphrase
bg: Превключете на фраза за достъп

en: Existing passphrase
bg: Текуща фраза за достъп

en: Choose passphrase
bg: Въведете фраза за достъп

en: Confirm passphrase
bg: Потвърдете фразата за достъп

en: Those passphrases don't match. Try again.
bg: Фразите за достъп не съвпадат. Опитайте отново.

en: Set
bg: Установи

en: Security & Privacy
bg: Защита и поверителност

en: Stats on welcome screen
bg: Статистика на екрана за приветствие

en: Messages on welcome screen
bg: Съобщения на екрана за приветствие

en: Passphrase
bg: Кодова фраза

en: Lock when idle
bg: Заключвай в режим на готовност

en: Sleep when idle
bg: Приспивай в режим на готовност

en: Never
bg: Никога

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
bg[0]: След %1 минута
bg[1]: След %1 минути

en: Sleep locks immediately
bg: Заключване при приспиване на екрана
