lomiri-system-settings-security-privacy - en to br translation catalogue (60 entries)

en: Camera
br: Kamera

en: Apps that have requested access to your camera
br: Arloadoù o deus goulennet mont d'ho kamera

en: Location
br: Lec'h

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
br: Implijout ar GPS evit gouzout pelec'h emaoc'h tost da vat. Ma vez diweredekaet, e vez lazhet ar GPS evit arboellañ ar batiri.

en: Lock security
br: Surentez ar prennañ

en: Change passcode…
br: Cheñch kod-tremen...

en: Change passphrase…
br: Cheñch ar frazenn-dremen...

en: Switch to swipe
br: Prennañ o risklañ

en: Switch to passcode
br: Tremen d'ar ger-tremen

en: Switch to passphrase
br: Prennañ gant ar frazenn-dremen

en: Existing passcode
br: Ger-tremen a zo anezhañ dija

en: Existing passphrase
br: Frazenn-dremen a vremañ

en: Choose passcode
br: Choaz ur ger-tremen

en: Choose passphrase
br: Dibabit ho frazenn-dremen

en: Confirm passcode
br: Kadarnaat ar ger-tremen

en: Confirm passphrase
br: Kadarnaat ar frazenn-dremen

en: Those passcodes don't match. Try again.
br: Ne glot ket ar gerioù-tremen-se. Esaeit en-dro.

en: Those passphrases don't match. Try again.
br: Ne glot ket ar frazennoù-tremen-se. Esaeit en-dro

en: Cancel
br: Nullañ

en: Unset
br: N'eo ket termenet

en: Change
br: Cheñch

en: Set
br: Arventenniñ

en: Swipe (no security)
br: Ur riskladenn (tamm surentez ebet)

en: Security & Privacy
br: Surentez & buhez prevez

en: Security
br: Surentez

en: SIM PIN
br: Kod PIN ar gartenn SIM

en: On
br: Enaouet

en: Off
br: Lazhet

en: Encryption
br: Sifradur

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
br: Ar sifradur a warez diouzh ar moned da roadennoù ar pellgomzer pa vez kevreet ouzh ur PC pe ur benveg all.

en: Privacy
br: Buhez prevez

en: Stats on welcome screen
br: Stadegoù war ar skramm degemer

en: Messages on welcome screen
br: Kemennadennoù war ar skramm degemer

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
br: Hini ebet

en: Passcode
br: Kod-tremen

en: Passphrase
br: Frazenn-dremen

en: Lock when idle
br: Prennañ pa vez dizoberiant

en: Sleep when idle
br: Lakaat da gousket pa vez dizoberiant

en: Never
br: Morse

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
br[0]: Goude %1 vunutenn
br[1]: Goude %1 a vunutoù

en: Sleep locks immediately
br: Lakaat da gousket a brenn diouzhtu-dak

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
br: An arloadoù hag an arc'hwelioù all a c'houlenno diganeoc'h dibrennañ.

en: Change SIM PIN
br: Cheñch ar c'hod PIN

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
br[0]: Kod PIN direizh. Chom a ra %1 taol-esae.
br[1]: Kod PIN direizh. Chom a ra %1 a dalioù-esae.

en: Current PIN:
br: Kod PIN a vremañ :

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
br[0]: %1 taol-esae aotreet.
br[1]: %1 a daolioù-esae aotreet.

en: Choose new PIN:
br: Dibab ur c'hod PIN nevez :

en: Confirm new PIN:
br: Kadarnaat ar c'hod PIN nevez :

en: PINs don't match. Try again.
br: Ar c'hodoù PIN ne glotont ket. Esaeit en-dro.

en: Enter SIM PIN
br: Ebarzhit kod PIN ar gartenn SIM

en: Enter Previous SIM PIN
br: Ebarzhit kod PIN kent ar gartenn SIM

en: Lock
br: Prennañ

en: Unlock
br: Dibrennañ

en: Change PIN…
br: Cheñch ar c'hod PIN...

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
br: Ma vez merket ur c'hod PIN direizh meur a wech e c'hall ar gartenn SIM bezañ prennet da viken.

en: Incorrect passcode. Try again.
br: Ger-tremen direizh. Esaeit en-dro.

en: Incorrect passphrase. Try again.
br: Frazenn-dremen direizh. Esaeit en-dro.

en: Could not set security mode
br: N'eus ket bet gallet lakaat ar mod surentez

en: Could not set security display hint
br: N'eus ket bet gallet lakaat an titourig diskwel surentez

en: Authentication token manipulation error
br: Fazi oc'h ober gant ar jedouer dilesañ
