lomiri-system-settings-security-privacy - en to bs translation catalogue (59 entries)

en: Camera
bs: Kamera

en: Apps that have requested access to your camera
bs: Aplikacije koje zahtijevaju pristup vašoj kameri

en: Location
bs: Lokacija

en: Uses GPS to detect your rough location. When off, GPS turns off to save battery.
bs: Koristiti GPS za otkrivanje Vaše grube lokacije. Kada je isključena, GPS se gasi radi čuvanja baterije.

en: Lock security
bs: Sigurnost zaključavanja

en: Change passcode…
bs: Promjena pristupnog koda...

en: Change passphrase…
bs: Promjena pristupne fraze

en: Switch to swipe
bs: Prebaciti na povezivanje

en: Switch to passcode
bs: Prebaciti na pristupnu šifru

en: Switch to passphrase
bs: Prebaciti na pristupnu frazu

en: Existing passcode
bs: Postojeći pristupni kod

en: Existing passphrase
bs: Postojeća pristupna fraza

en: Choose passcode
bs: Odaberi pristupni kod

en: Choose passphrase
bs: Izaberi pristupnu frazu

en: Confirm passcode
bs: Potvrdi pristupni kod

en: Confirm passphrase
bs: Potvrdi pristupnu frazu

en: Those passcodes don't match. Try again.
bs: Pristupni kodovi se ne podudaraju. Pokušaj ponovo.

en: Those passphrases don't match. Try again.
bs: Pristupne fraze se ne podudaraju. Pokušaj ponovo.

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Unset
bs: Poništi postavljeno

en: Change
bs: Izmijena

en: Set
bs: Podesi

en: Swipe (no security)
bs: Povuci (nema sigurnostui)

en: Security & Privacy
bs: Sigurnost i Privatnost

en: Security
bs: Sigurnost

en: On
bs: Od

en: Off
bs: Isključi

en: Encryption
bs: Šifrovanje

en: Encryption protects against access to phone data when the phone is connected to a PC or other device.
bs: Šifriraj zaštitu protiv pristupa telefonskim podacima kada je telefon konektovan na PC ili drugi uređaj

en: Privacy
bs: Privatnost

en: Stats on welcome screen
bs: Statistika na ulaznom ekranu

en: Messages on welcome screen
bs: Poruke na ulaznoj pozadini

[ctx: Unlock with swipe]
en: None
bs: Niti jedan

en: Passcode
bs: Pristupni kod

en: Passphrase
bs: Pristupna fraza

en: Lock when idle
bs: Zaključavanje tokom mirovanja

en: Sleep when idle
bs: Spavanje tokom mirovanja

en: Never
bs: Nikada

note: TRANSLATORS: %1 is the number of minutes
en: After %1 minute | After %1 minutes
bs[0]: Nakon %1 minute
bs[1]: Nakon %1 minuta
bs[2]: Nakon %1 minuta

en: Sleep locks immediately
bs: Uspavaj ključeve odmah

en: Other apps and functions will prompt you to unlock.
bs: Ostale aplikacije i funkcije će vas navesti na otključavanje.

en: Change SIM PIN
bs: Promijeni SIM PIN

en: Incorrect PIN. %1 attempt remaining. | Incorrect PIN. %1 attempts remaining.
bs[0]: Neispravan PIN. %1 pokušaj preostao.
bs[1]: Neispravan PIN. %1 pokušaja preostalo.
bs[2]: Neispravan PIN. %1 pokušaja preostalo.

en: Current PIN:
bs: Trenutni PIN

en: %1 attempt allowed. | %1 attempts allowed.
bs[0]: %1 pokušaj dozvoljen.
bs[1]: %1 pokušaja dozvoljeno.
bs[2]: %1 pokušaja dozvoljeno.

en: Choose new PIN:
bs: Odaberi novi PIN

en: Confirm new PIN:
bs: Potvrdi novi PIN

en: PINs don't match. Try again.
bs: PINovi se ne podudaraju. Pokušajte ponovo.

en: Enter SIM PIN
bs: Unesi SIM PIN

en: Enter Previous SIM PIN
bs: Unesi prethodni SIM PIN

en: Lock
bs: Zaključavanje

en: Unlock
bs: Otključavanje

en: Change PIN…
bs: Promijeni PIN...

en: Entering an incorrect PIN repeatedly may lock the SIM permanently.
bs: Unosom neispravnog PIN-a u više navrata, možete zaključati trajno SIM.

en: Incorrect passcode. Try again.
bs: Nepravilan pristupni kod. Pokušajte ponovo.

en: Incorrect passphrase. Try again.
bs: Nepravilna pristupna fraza. Pokušajte ponovo.

en: Could not set security mode
bs: Ne može se postaviti sigurnosni modul

en: Could not set security display hint
bs: Ne može se postaviti sigurnosni ekranski nagovještaj

en: Authentication token manipulation error
bs: Greška pri manipulaciji žetonom autentifikacije
